Kontakt


MVDr. Gabriel Drabiščák

Adresa:

Tulčík 156, 082 13

Mobil:

+421 905 425 237

e-mail:

G.Drabiscak@zoznam.sk

Nemecká doga

O nás

Už od detstva bolo mojím veľkým snom mať svojho vlastného psa. Tento sen mi splnila v ôsmej triede základnej školy moja stará mamka. Doniesla mi malé chlpaté kĺbko – mal to byť "vlčiak". Nebol to síce čistokrvný nemecký ovčiak ,ale bol to môj vlastný psík. Dal som mu meno "Tarzan" a trávil som s ním celé dni. Bol to veľmi bytrý a šikovný psík , počúval na slovo ,perfektne robil obranu ,skrátka bol to môj najlepší kamarát. Dožil sa krásnych štrnásť rokov. V tom čase som však už vedel ,že keď budem zhánať dalšieho psa bude to jedine Nemecká Doga. Prvá moja Nemecká Doga bol čiarny pes s bielymi znakmi z Prostejova z chovnej stanice "Furiant" od pána Mojmíra Pireka a bolo to v roku 1986. Volal sa"Ben". Bol mojím spoločníkom štyri a pol roka ,kým neodišiel do psieho neba.
Dalšou dogou v mojom živote bola žltá Nemecká Doga ,fena "Adelina Bruno" z Brumova ,ktorej otcom bol "Saul von Hospodar" a matka "Elsa z Týna. Tá sa dožila dva a pol roka ,ale vlastnecelý život mala zdravotné problémy.
Potom som na chvíľu dal Nemeckým Dogám pokoj a mal som dve feny Nemeckého Ovčiaka – "Begy" a "Besy". Na dogy som ale nezanevrel a tak sa stalo ,žesom si doniesol z Pavlic pol ročného psíka ,ktorý sa volal "Andales Disraeli". Bol to krásny žíhaný psík s veľkými kupírovanými ušami a perfektnou čiernou maskou. Nebol mu však súdený dlhý život a po troch mesiacoch tiež odišiel do psieho nebíčka. A tak som začal zhánať ďalšieho psieho kamaráta. Stala sa ňou žltá fena "Eliz Jamaro" s kupírovanými ušami ,ktorej matkou bola "Agáta Bruno" vlastná sestra "Adeliny Bruno" a otcom bol "Aron z Pieskov". Rozhodol som sa s ňou chodiť aj na výstavy. Prvú výstavu absolvovala až ako trojročná ,a bolo to v Prešove na národnej výstave. Hneď nato sa mi podarilo túto "Eliz" aj uchovniť ,a na bonitácií som s ňou bol v Sielnici pri Banskej Bystrici - 08.04.2000. Následne nato som mal 26.06.2000 uznanú chovateľskú stanicu s chráneným názvom "Z tuliho dvora". Bolo to v roku 2000.
Our Daira z Tuliho dvora and Alano's Shtat Oleggio Castello are waiting puppies! (around 5th February 2015)
Our Daira z Tuliho dvora and Alano's Shtat Oleggio Castello are waiting puppies! (around 5th February 2015)
Untitled-3.jpg
CACIB Veľká Ida - 03.07.2016
rozhodca: Biroš Milan (SK)
Garibaldi z Tuliho dvora
-trieda šampiónov: V1 CAC, CACIB, BOS

Gloria z Tuliho dvora
-trieda šampiónov: V1 CAC, CACIB, BOB

Lutecello dIskandar
-trieda dorastu: VN1
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8614"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Snadno dostupné financování od soukromé osoby k exekuci, oddlužení, insolvenci, podnikání, bydlení, rekonstrukce. Půjčte si dnes něco od 30 000 Kč do 2 500 000 Kč. Jednoduché podmínky - jasná smlouva. Pomůžeme vám vyřešit vaši finanční situaci okamžitě do 30 minut v kanceláři. Chcete nízké splátky s nízkými úrokovými sazbami - nezajištěnou půjčku. Zavolejte nám - naše služby jsou zaručeny a prověřeny tisíci spokojených zákazníků. Tato nabídka je určena pro všechny od 18 let pro matky, důchodce, zaměstnance, podnikatele a začátečníky, dpp, úp. Pro snadné uspokojení: jeanz102@seznam.cz
Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Jana a chci, abyste vedeli, že Senátor Peter Krajcovic je skutecný veritel a jeho e-mail: senatorrpwalter@hotmail.com, Císlo služby WhatsApp je: +1 (518)558-5338, protože mi dal pujcku ve výši 80.000 EUR.

Jana Mabrouk
jana092345@email.cz
cnhcem sa opitat kolko stoji steniako psika doga mam fenku a potrebujem spika prosim vas ak mozete tak ma kontaktujtesmiley0904817771dakujem
chcem sa opytat na cenu šteniatok? som študen s kopou voľného času, práve od prešova, no financie nemam bohvie ake, pokial by to bolo priatelne, mal by som zaujem o fenu.... dakujem za Odpoved
Gratulujeme k vrhu "E", štěňátka jsou nádherná !
Chovateľská stanica z Tuliho dvora Vás srdečné víta na jej nových snáď prehľadnejších a častejšie aktualizovaných stránkach. Píšte sem prosím svoje príspevky komentáre a postrehy napr. ako vylepšiť tieto stránky, prípadne napíšte autorovi stránok e.amil prostredníctvom okna "poslať správu" v dolnej časti stránok. Ďakujeme za Vašu návštevu:)

Ako sa Vám páčia naše nové stránky?

Sú bezchybné! (22 | 55%)
Sú rovnaké (0 | 0%)
Nepáčia sa mi! (5 | 13%)
img014.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one